Açık Rıza Metni 

KVKK Kapsamında Açık Rıza Metnimiz aşağıdadır. Lütfen okuduktan sonra aşağıdaki kabul ediyorum butonuna tıklayınız. 

BERRİN ÇELİKEL 

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI UYARINCA 

AÇIK RIZA METNİ 

POZİTİF DİSİPLİN OKULUplatformuna katıldığınız için teşekkür ederiz. BERRİN ÇELİKEL olarak gizliliğinize saygı duyuyoruz ve sizin hakkınızdaki verileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve paylaştığımızı anlamanızı istiyoruz. Bu açık rıza metni veri toplama uygulamalarımızı kapsar ve kişisel verilerinizi kullanımınıza erişme, bunları düzeltme veya sınırlandırmaya ilişkin haklarınızı açıklar. 

Hizmetler’i kullanarak bu Açık Rıza Metni’nin şartlarını kabul edersiniz. Bu Açık Rıza Metnini veya başka herhangi bir sözleşmeyi kabul etmiyorsanız Hizmetler’i kullanmamalısınız. 

YEŞİLCE MAH. YUNUS EMRE CAD. NO: 8 İÇ KAPI NO: 1KAĞITHANE/ İSTANBUL İstanbul” adresinde faaliyet gösteren BERRİN ÇELİKEL(“Şirket”) olarak, Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı kapsamında, kişisel verilerinizin işlenmesi ve/veya aktarılması amacıyla aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyoruz: 

Kimlik, iletişim, görsel verilerim, hesap verilerim, profil verilerim, paylaştığım içeriklerim, kurs verilerim, sistem verilerim, kullanım verilerimden kişisel verilerimin Şirket tarafından üyelik sözleşmesinin uygulanması, Şirketimiz faaliyetlerinden, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar edilmeniz, internet sitemiz ve eğitimlerimizden & etkinliklerden haberdar edilmeniz amacı ile toplanmasını, saklanmasını, işlenmesini, kullanılmasını ve yurt içi ve yurt dışında bulunan üçüncü taraflara hizmet sağlayıcı sıfatları gereği Toplu Elektronik posta (bülten vesair) gönderilmesi vs. amacıyla aktarılmasını kendi açık rızam ile kabul ediyorum. 

Şirket tarafından Aydınlatma Metni ile (aydınlatma metni linki) bilgilendirildiğimi, söz konusu hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.