Verilen tüm Eğitimler Pasific University onaylı PDA (Positive Discipline Association (PDA) tarafından geliştirilmiştir. Bu eğitimler sadece PDA tarafından sertifikalandırılmış eğitmenler tarafından uygulanabilir.

Pozitif disiplinle tanışmak ister misiniz?

Belirli aralıklarla düzenlediğimiz, ücretsiz Pozitif Disiplin Giriş eğitimine kaydolmak için mail listemize üye olun!

1. Kurumsal eğitimler

Ebeveynlik yolculuğunda çalışanlarınızın yanında olun!

Kurumunuzun fiziki ortamında yada online olarak çocuklu çalışanlarınızın hayatında olumlu yönde büyük bir fark yaratabilirsiniz. Eğitim süresince çocuk sahibi olan yada bakım veren tüm çalışanlarınız Pozitif Disiplin sistemini hayatlarına uygulamayı öğrenirken birbirleriyle eşsiz bir bağ kurmaya başlayacak. Konu çocuklar olduğunda günlük şikayetler yerine çözüm odaklı sohbetler geliştirecekler. Dahası pozitif disiplin sadece çocuklarla değil, yetişkinlerin de bir birleri ile olan ilişkilerde etkilidir. Ücretsiz tanıtım eğitimimizle çalışanlarınızda ilk farkındalığı oluşturmak için bizimle iletişime geçin!

2. Okullar için veli eğitimi

Kurumunuzda yada online olarak, velilerinizi kalbinden yakalayacak, gün içinde mücadele ettikleri pek çok süreci düzenlemeleri ve kendilerine ait en doğru ebeveynlik felsefesini geliştirebilmelerine imkan sağlayıp kurumunuzla be birbirleri ile benzersiz bir bağ kurmalarını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz tanıtım eğitimimizle velilerinizde ilk farkındalığı oluşturmak için bizimle iletişime geçin!

3. Grup eğitimleri

Ebeveynliği birlikte götürdüğünüz bir arkadaş grubunuz mu var? (Çok şanslısınız!) Pozitif disipline ilgi duyuyor ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız arkadaşlar arsında özellikle daha keyif alacağınız ve ebeveynlik becerilerinizi zenginleştireceğiniz bir eğitim sizi bekliyor. Dilerseniz grubunuzun ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir program geliştirebilirsiniz. Size özel fırsatllar için iletişime geçin!

4. Bire bir eğitimler

Tek başınıza, eşinizle yada çocuğunuza bakım verenle birlikte size özel eğitim içeriği oluşturabiliriz. Bizimle iletişime geçin

Kurumunuz, sivil toplum kuruluşunuz, veli grubunuz, sosyal kulübünüz ve hatta ebeveynlerden oluşan kalabalık bir arkadaş grubunuz için sizlere bir buçuk saatlik ücretsiz “Pozitif Disiplin Giriş Eğitimi”mizi tavsiye ediyoruz.

Pandemi sebebiyle online olarak devam ettiğimiz ebeveynlik eğitimleri 15 kişilik kontenjanlarla sınırlıdır. Eğitimler Zoom üzerinden gerçekleşmektedir.

Pozitif disiplin eğitimi haftada bir gün 1,5 saatlik eğitimlerden oluşur ve altı hafta sürmektedir. Bu süre ebeveynlerin farkındalıklarını artırmaları ve yeni teknikleri uygulayarak ilerlemelerine olanak sağlayacak şekilde bölümlere ayrılmıştır.

Ancak grup talebine göre eğitim programında rahatlıkla değişiklikler yapılabilir.

Kurumsal eğitimlerde 2 tam gün şeklinde de kurgulanabilir.

Bu interaktif atölye çalışması, Ebeveynlere pozitif disiplini öğretirken aynı zamanda grup içinde birlikte düşünmeyi, tartışmayı ve canlandırmalar yapmayı da içeriyor. Ebeveynler veya bakım verenler bu eğitimde üzerine bolca düşünebilecekleri yeni bakış açıları kazanır ve çocuklarla kurdukları ilişkilerinde hemen kullanabilecekleri teknikleri öğrenirler.

Ücretsiz tanıtım kursu için kaydolun

HİZMETLERİMİZ